Od początku istnienia Szkoła Języków Obcych ‘EUREKA’ prowadzi kursy przygotowujące swoich słuchaczy do międzynarodowych egzaminów językowych w formacie University of Cambridge ESOL Examinations oraz TOEIC.

University of Cambridge ESOL Examinations

University of Cambridge ESOL Examinations (Cambridge ESOL) opracowuje i publikuje egzaminy Cambridge English - najbardziej wartościowy zakres kwalifikacji i testów dla uczniów i nauczycieli języka angielskiego na świecie. Ponad 3,5 mln osób w 130 krajach podchodzi co roku do tych egzaminów. Na całym świecie ponad 12.500 uczelni, pracodawców, ministerstw i innych organizacji akceptuje kwalifikacje w formacie Cambridge ESOL jako dowód znajomości języka angielskiego. Egzaminy Cambridge English są wspierane przez pracę największego zespołu badawczego w Wielkiej Brytanii.

TOEIC - Test of English for International Communication

Egzamin TOEIC jest międzynarodowym standardem dokonującym pomiaru poziomu umiejętności komunikacyjnych z języka angielskiego w środowisku pracy. Egzamin zotał opracowany w 1979 roku przez ETS (Educational Testing Service), światowego lidera w testowaniu dla edukacji i biznesu. Dzięki rygorystycznym badaniom psychometrycznym zastosowanym przy konstruowaniu egzaminu, jego wynik jest uznawany jako obiektywny obraz kompetencji językowej zdającego.
Jest to najczęściej zdawany egzamin na świecie - ponad 6 milionów kandydatów rocznie. TOEIC jest używany i uznawany przez ponad 10 000 międzynarodowych firm i korporacji.

Do chwili obecnej setki naszych słuchaczy odniosły sukces dzięki kursom w SJO ‘Eureka’ przygotowującym do międzynarodowych egzaminów językowych. Mogą oni poszczycić się zdobyciem bezterminowych certyfikatów językowych, które są respektowane na całym świecie przez tysiące uczelni, firm, ministerstw i instytucji. Przed nimi cały świat stoi otworem.

Dołącz do nas, zdaj egzamin i zabezpiecz swoją przyszłość!